contrast1.jpgcontrast2.jpg

Witamy

"Coś z niczego"

Nie wszystko, co wydaje się śmieciem musi nim być. Równie dobrze możemy to wykorzystać i zrobić coś naprawdę pomysłowego. Dnia 10 maja w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia plastyczno – techniczne, które miały na celu propagowanie postaw proekologicznych wśród uczniów, rozwijanie twórczej wyobraźni, zachęcanie do dbania o środowisko naturalne poprzez segregacje śmieci i ich ponownego wykorzystania. Każdy chętny uczestnik przygotował z niepotrzebnych materiałów (odpadów) prace plastyczno – techniczną dowolną techniką.  Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością w nadawaniu niepotrzebnym odpadom nowego oblicza. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy wielu wspaniałych pomysłów artystycznych.

        mgr Anna Kapinos, mgr Agnieszka Leśniowska, mgr Marcelina Stala

Joomla templates by a4joomla