contrast1.jpgcontrast2.jpg

Witamy

Dyskoteka Halloween’owa

W dniu 29 października 2018r odbyła się w naszej szkole dyskoteka Halloween’owa. Oprócz dobrej muzyki i tańców-wygibańców przeprowadziliśmy kilka ciekawych konkursów, min.

  • na najlepszy kostium „gotowy” i ten zrobiony przez uczniów… no, pewnie z małą pomocą dorosłych (dzięki Dorośli za włączenie się w zabawę);
  • slalom po korytarzu z łyżką w zębach a na łyżce…jajko! I to bez pomocy rąk!;
  • Jedzenie, a właściwie próba zjedzenia wiszącego na sznurku jabłka również bez pomocy rąk! Jakie to trudne! Spróbujcie sami..;
  • No i papier toaletowy, który tym razem posłużył do … stworzenia siedmiu wspaniałych mumii.

Dobrą zabawę połączyliśmy ze zbożnym celem a mianowicie zbiórką funduszy na pomoc zwierzakom ze schroniska w Mielcu. Zebraliśmy 354 PLN. A skąd? Super-uczniowie i ich kochani rodzice upiekli ciasta i ciasteczka, które rozchodziły się jak „ciepłe bułeczki” zwłaszcza na następny dzień. Nawet gimnazjaliści wsparli kasą nasz cel i wielkie im za to hallowen’owe „Thanks”. Każdy uczeń wyszedł z dyskoteki z nagrodą. I każdy otrzyma punkty plusowe za uczestnictwo w życiu kulturalnym szkoły – bo nasze disco było bardzo kulturalne.

Kontynuujemy zbiórkę dla schroniska. Za pieniążki kupimy lepszą karmę puszkową. Potrzebujemy też kocy, poduszek, kołder, poszewek, żwirku dla kociaków. Pomóżcie, prosimy.

                                                                                                                         Opiekunowie i SU

 

Joomla templates by a4joomla