contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Wycieczka do fabryki bombek w Nowej Dębie - 30.10.2018

 

 W dniu 30.10.2018r. uczniowie klas drugich mieli możliwość zwiedzania jedynego i pierwszego w świecie Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Oglądali tysiące ręcznie wyprodukowanych bombek oraz setki niesamowitych eksponatów. W muzeum znajdowały się również stanowiska  z choinkami z różnych części świata i epok, a także setki unikatowych, niepowtarzalnych ozdób.  Na zwiedzających uczniów  czekała Pani przewodnik, która opowiadała o procesie produkcyjnym bombek oraz oprowadzała po muzeum pokazując zgromadzone skarby. Niezapomniane wrażenia zapewniło uczniom samodzielne malowanie bombki oraz odebranie specjalnie przygotowywanej bombki z imieniem. Na koniec dzieci mogły zrobić samodzielne zakupy w sklepie z ogromną ilością  wzorów różnych wyrobów. 
Nadesłała: mgr Joanna Bawoł
 
 
Joomla templates by a4joomla