contrast1.jpgcontrast2.jpg

Witamy

ZIELONA SZKOŁA 2019 – MIĘDZYZDROJE

 

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w zielonej szkole w terminie
26 maja – 2 czerwca 2019r. w Międzyzdrojach nad Morzem Bałtyckim (wyjazd 26 maja w godzinach wieczornych, powrót w nocy z 1 na 2 czerwca).
Koszt pobytu jednego dziecka wynosi 850zł – cena ta zawiera:

  • przejazd autokarem w obie strony, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 os. i pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) w Ośrodku Wczasowym „Stilo” w Międzyzdrojach - http://miedzyzdroje-stilo.pl ,
  • w programie przewidziano: zwiedzanie miasta Międzyzdroje (m.in. Promenada Gwiazd, Molo, Bałtycki Park Miniatur, Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego, Zagroda Pokazowa Żubrów, Gabinet Figur Woskowych, Planetarium, Centrum Słowian i Wikingów), wycieczka do Świnoujścia (latarnia morska, zwiedzanie Fortu Gerharda, przepływ promem do miasta i zwiedzanie, pobyt w Aquaparku), wycieczka do Trzęsacza (zwiedzanie miasteczka, Multimedialne Muzeum na Klifie, ruiny kościoła na klifie), lekcja historii na byłym tajnym poligonie doświadczalnym (Bunkier V3), wyjazd do Wapnicy (Jezioro Turkusowe, port) oraz Kawczej Góry (punkt widokowy na Zatokę Pomorską);
  • plażowanie, kąpiele słoneczne na plaży w Międzyzdrojach, w zależności od pogody – korzystanie z odkrytego basenu pod opieką ratownika w miejscu zakwaterowania, konkursy wiedzowe i sportowe oraz inne atrakcje.

Zapisy i wpłaty przyjmuje kierownik i organizator wyjazdu – Pani Marta Klich – pedagog szkolny (s. 48 - obok sekretariatu szkoły). Podczas zapisu obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 250zł (wliczona w cenę wyjazdu) – pozostała kwota płatna ratami do 10 maja 2019r.

Z uwagi na wiążącą umowę z Ośrodkiem Wczasowym „Stilo” oraz odpowiedzialność finansową kierownika za organizację wyjazdu prosimy
o przemyślane decyzje zapisu dziecka na zieloną szkołę – w przypadku rezygnacji zaliczka będzie zwracana pod warunkiem znalezienia osoby na miejsce dziecka, które odwołało swój udział w zielonej szkole.

Wystawiamy zaświadczenia o uczestnictwie dziecka w wyjeździe w celu otrzymania dofinansowania z zakładu pracy.

Zapraszamy do udziału w zielonej szkole

Joomla templates by a4joomla