contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Akcja "Jak nie czytam, jak czytam"

                We wtorek, 12 czerwca, uczniowie i naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, organizowanej przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. W tym dniu wszyscy jednocześnie czytali przyniesione do szkoły własne książki lub wypożyczone ze szkolnej biblioteki.

Z uwagi na niesprzyjającą aurę (burza i ulewa) musieliśmy zostać w budynku szkoły, choć plany były inne. Czytający z zapałem uczniowie klas I - III wraz ze swoimi wychowawczyniami zapełnili korytarz na drugim piętrze budynku szkoły. Starsi wraz z gimnazjalistami i nauczycielami zebrali się w dużej sali gimnastycznej. Pięknie prezentowały się transparenty i plakaty promujące czytanie, przygotowane przez uczniów każdej klasy.

Liczny udział w akcji jest dowodem na to, że książki cieszą się dużą sympatią wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły.

Nadesłała: mgr Małgorzata Osika

 

Joomla templates by a4joomla