contrast1.jpgcontrast2.jpg

Witamy

Zielona Szkoła - dzień 5

 

              Piątek 11.05.2018r. - Śmiało można powiedzieć, że co dobre szybko się kończy.. nadszedł ostatni dzień zielonej szkoły. Z żalem pakowaliśmy nasze walizki i opuszczaliśmy piękny i gościnny Folwark Łękuk, w którym tak mile i aktywnie spędziliśmy pięć dni. Przed wyjazdem budowaliśmy jeszcze pomniki drużyn z naturalnych elementów przyrodniczych oraz świetnie bawiliśmy się przy puszczaniu ogromnych baniek mydlanych. Pogoda jak zwykle nam dopisała! Zajęcia zakończyliśmy podsumowaniem całego pobytu w Łękuku Małym na Mazurach, rozstrzygnięciem konkursów oraz rozdaniem nagród. Po obiedzie wyruszyliśmy w długą drogę do domu z nadzieją, że jeszcze kiedyś tutaj wrócimy :)
Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna - Pani Dyrektor, Wychowawcom, Dzieciom oraz Rodzicom -  za 5 wspaniałych dni zielonej szkoły. Dzięki Wam każdy z nas będzie mile wspominać  pobyt na Mazurach. A przecież przed nami jeszcze tyle miejsc do zwiedzenia! Nadesłała: mgr Marta Klich

Joomla templates by a4joomla