contrast1.jpgcontrast2.jpg

Witamy

Zielona Szkoła - dzień 4

Zielona szkoła -dzień 4

Czwartek - 10.05.2018r. - Minął nam przedostatni dzień na zielonej szkole.. podobnie jak poprzednie - bardzo szybko! Dziś rozpoczęliśmy go od warsztatów plastycznych - wielu z nas było zaskoczonych jak świetne zabawki można wykonać zaledwie z  balonów, mąki ziemniaczanej oraz kolorowej bibuły i sznurków - i to własnoręcznie. "Olimpiada sportów dziwnych" - m.in rzut kaloszem, turlanie piłki wiosłem czy grupowe skakanie przez linę - mnóstwo śmiechu i zabawy a przy tym świetny sprawdzian sprawności i zręczności! Po pysznym obiedzie i deserze udaliśmy się na zakupy - dla niektórych długo wyczekiwane :) a zaraz po nich braliśmy udział w warsztatach parateatralnych oraz turnieju piłkarzyków. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz lemoniady i koktajle w restauracji "Ogień i woda". Słoneczny i upalny dzień zakończyliśmy lekcją matematyki w formie konkursu "1 z 10" oraz karaoke, które poprowadził dla nas Pan Krzysiek :) 

Joomla templates by a4joomla