contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Zielona Szkoła - dzień 3

Zielona szkoła - dzień 3

 

Środa 9.05.2018r. - Kolejny aktywny dzień za nami - poranna gimnastyka i pyszne śniadanie dodały nam energii na cały dzień zajęć. Zaczęliśmy je od lekcji języka polskiego - aby nie zapomnieć zasad ortografii napisaliśmy dyktando - zobaczymy, kto z nas zostanie Ortograficznym Mistrzem Zielonej Szkoły 2018 :) zaraz po napisaniu go pierwsza grupa udała się na zajęcia parateatralne - zabawy i śmiechu było co niemiara! Druga - uczyła się tańczyć na warsztatach tanecznych Hip - Hop Dance. Wyjazd do Zagrody Żubrów w Wolisku oraz spotkanie z przyrodnikiem po raz kolejny pozwoliły nam odkryć skrywane tajemnice pięknej Puszczy Boreckiej. Wyjazd został uwieńczony pyszną lemoniadą oraz lodami w restauracji "Ogień i Woda". Zakończeniem dnia była zabawa taneczna "Obciach Party" oraz nauka tańców integracyjnych - nawet najbardziej zatwardziali podpieracze ścian ruszyli do tańca i zabawy! 

Joomla templates by a4joomla