contrast1.jpgcontrast2.jpg

Witamy

Zielona Szkoła - dzień 2

Zielona szkoła - dzień 2


Wtorek 8.05.2018r. - kolejny aktywny dzień za nami! Rozpoczęliśmy go od porannej gimnastyki - nawet największe śpiochy szybko się obudziły :) po pysznym śniadaniu przyszedł czas na tradycyjne już malowanie koszulek farbami akrylowymi - nie brakowało nam świetnych pomysłów na ich projekty. Dziś również przyszedł czas na odkrywanie naszych kulinarnych - w czasie warsztatów w 4 - osobowych grupach wykonaliśmy od podstaw pyszne pizzy, które po upieczeniu zniknęły z talerzy w mgnieniu oka! Prawdziwa przygoda czekała na nas również na zajęciach przyrodniczych "Rytm życia lasu" - pod czujnym okiem przyrodnika poznawaliśmy zakątki Puszczy Boreckiej oraz życie jej mieszkańców. Dzień zakończyliśmy kolacją w formie ogniska - prócz tradycyjnej kiełbaski samodzielnie robiliśmy podpłomyki i wypiekaliśmy je w płomieniach ogniska. Towarzyszyły nam przy tym wspólne śpiewy oraz gra na akordeonie. Pomimo zmęczenia udało nam się stworzyć logo i hymn każdej grupy, który będziemy prezentować już jutro na wieczornym apelu. 

Joomla templates by a4joomla