contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Konkurs „Najpiękniejsza suknia Pani Wiosny”

W świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs plastyczny „Najpiękniejsza suknia Pani Wiosny”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i zdolności plastycznych dzieci, zmysłu estetycznego, rozwijanie talentu i wyobraźni, uwrażliwianie na piękno przyrody, stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I-IV. Jury oceniało nie tylko estetykę wykonania, ale również samodzielność i czas poświęcony na wykonanie pracy. Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony małym upominkiem. Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali piękne prace plastyczne.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Zuzanna Mucha kl.IIa, Kacper Kasprzak kl.IIIb

II miejsce: Klaudia Adamczyk kl.IIa

III miejsce: Kalina Jungiewicz kl.IVa

Wyróżnienia: Oliwia Korycka kl.Ib, Karolina Kseń kl.Ib, Sara Leśniowska kl.IIa, Gabriela Machaj kl.IIIa. Serdecznie gratulujemy.

Nadesłały: mgr Anna Kapinos,   mgr Agnieszka Leśniowska

Joomla templates by a4joomla