contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Gminny konkurs „Idą święta” klasy I – III

15 grudnia 2017 r. uczniowie klasy 3 b wzięli udział w gminnym konkursie literacko – muzyczno – plastycznym „Idą święta” w kategorii piosenka. Eliminacje gminne odbyły się w GOK w Czerminie. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów: Kamila Daniel, Lena Graniczka, Natalia Herchel, Kacper Kasprzak, Karolina Russyan, Sebastian Sypek, Małgorzata Zdziebło. Dzieci zaśpiewały pastorałki: „Świeć gwiazde­czko…”, „Maleńki Jezu”, „Gore gwiazda Jezusowi”, „Pastorałka od serca do ucha”. W konkursie rywalizowały dzieci ze szkół z terenu gminy Czermin. Ich występy spotkały się z aplauzem publiczności. Jury przyznało następujące nagrody:

2 miejsce: Małgorzata Zdziebło i Natalia Herchel

3 miejsce Lena Graniczka, Sebastian Sypek i Kacper Kasprzak

Gratulujemy sukcesów!

Nadesłała: mgr Jadwiga Peret

 

 

Joomla templates by a4joomla