contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Omnibus Matematyczny 2017

5 maja w Ustrzykach Dolnych odbył się finał X edycji konkursu „Omnibus Matematyczny” organizowany przez Zespół Szkół Publicznych nr 2 Narciarską Szkołę Sportową w Ustrzykach Dolnych. Z naszej szkoły wzięło udział osiemnastu uczniów i wszyscy zostali zakwalifikowani do finału.

Cieszymy się, że wśród najlepszych znalazł się również nasz uczeń Kacper Sypek z klasy 5, który zajął II miejsce a do wygranej zabrakło mu tylko 1 pkt. Dobre wyniki uzyskali również: Natalia Sanecka kl.6, Maja Jagusiak kl.6, Miłosz Jagusiak kl. 4a, Franciszek Waga kl.5, Adrian Szelest kl.4b, Julia Kazimierska kl.4a, Jakub Ortyl kl.6, Izabela Skrzyniarz kl.4b i Aleksandra Szyfner kl.4b.

Więcej informacji na stronie: http://zsp2ustrzyki.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/230484/podsumowanie_finalu_konkursu_omnibus_matematyczny_2017__pod_patr

Po konkursie uczniowie zwiedzali Muzeum Kultury Bojków w Myczkowie: http://bieszczadersi.pl/miejsce/35,muzeum-kultury-bojkow-w-myczkowie.

W drodze powrotnej wszystkich ucieszył przystanek przy „Słodkim Domku”, gdzie można było się zajadać smakołykami.

Wszystkim uczniom, a także ich rodzicom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszych przygód z matematyką.

 

Nadesłała: mgr Renata Ogorzałek

 

 

Joomla templates by a4joomla