contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Wycieczka uczniów klasy III „a” do salonu meblowego państwa Genowefy i Eugeniusza Kopacz w Mielcu

 

           W dniu 03 kwietnia uczniowie klasy III „a” mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w salonie meblowym. W ramach współpracy z rodziną ucznia, uczniowie zapoznali się z pracą właściciela i sprzedawcy w sklepie meblowym. Uczyli się rozpoznawać rodzaje mebli. Dzięki prezentacji przygotowanej przez Panią Jolantę Halik poznali narzędzia niezbędne przy wykonywaniu i składaniu mebli. Najciekawszą informacją był fakt wykonania przez Państwa Kopacz krzesła dla Jana Pawła II, na którym siedzia w trakcie pielgrzymki w Polsce w 2002r. Na koniec każdy z uczestników otrzymał słodki prezent i poduszkę. Serdecznie dziękujemy za atrakcyjne prezenty i miłe przyjęcie.

Nadesłała: mgr Joanna Bawoł

Joomla templates by a4joomla