contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Przedstawienie „ Gość oczekiwany”

7 marca 2017 roku nasi uczniowie zobaczyli wyjątkowe przedstawienie pt.: „Gość oczekiwany” Zofii Kossak – Szczuckiej, przygotowane przez Stowarzyszenie Kobiet „Gracja” w Czerminie, w reżyserii pani Małgorzaty Osiki. Młoda publiczność z zaciekawieniem oglądała sztukę o przesłaniu religijnym, opowiadającą o ludzkich problemach. Widzowie mieli okazję nauczyć się, że za pomoc i wsparcie okazane drugiemu człowiekowi, zwłaszcza potrzebującemu, czeka wspaniała nagroda. Pomimo poważnego tematu przedstawienia, znalazło się w nim miejsce na żarty i śmiech. Uczniowie rozpoznali w aktorkach swoje babcie, ciocie, sąsiadki, a nawet panią nauczycielkę. Natomiast wspaniała charakteryzacja sprawiła, iż wielu uczniów zaskoczył fakt, że wszystkie role męskie były odgrywane przez kobiety.

Na zakończenie pani Dyrektor Szkoły podziękowała paniom za wspaniały występ, a Samorząd Uczniowski złożył życzenia i wręczył wykonane przez dzieci kwiaty z okazji Dnia Kobiet.

Joomla templates by a4joomla