Konkurs „Gęś gęgawa”

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 4-6.
  2. Uczestnicy muszą wzbogacić swoją wiedzę na temat gęsi gęgawy np. korzystając z materiałów zamieszczonych w załączniku.
  3. W dniu 20 marca uczestnicy napiszą test dotyczący tej tematyki.
  4. Dwie osoby z największą liczbą punktów przechodzą do finału, który odbędzie się najprawdopodobniej 27 kwietnia w miejscowości wskazanej przez organizatorów konkursu, czyli Koło Łowieckie „Łoś” z Mielca. W przypadku jednakowej liczby punktów przewidziana jest dogrywka.
  5. Osoby chętne proszę o zgłaszanie szkolnego koordynatora konkursu do dnia 13 marca. Zachęcam wszystkich, którzy interesują się przyrodą albo lubią wyzwania.
  6. Organizowany jest również konkurs plastyczny dotyczący gęsi gęgawy. Prace plastyczne (format minimum A3) można składać do koordynatora do 20 marca.

>>REGULAMIN KONKURSU<<

Koordynator: Renata Ogorzałek