contrast1.jpgcontrast2.jpg

Witamy

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom"

Uczeń klasy piątej Franciszek Waga zajął II miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Zapobiegajmy Pożarom” w kategorii wiekowej kl. IV-VI.

25 lutego 2017r. w  Zarzeczu w zabytkowym Pałacu Dzieduszyckich, odbyło się uroczyste podsumowanie eliminacji szczebla wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Zapobiegajmy Pożarom”. Na tą uroczystość Franciszek pojechał razem z mamą i opiekunem panią Krystyną Borowiec. Podróż w obie strony zorganizowała nasza Ochotnicza Straż Pożarna z Czermina. Na konkurs wpłynęło 380 prac plastycznych. Zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić Muzeum Dzieduszyckich i wystawę plastyczną.

 Gratulujemy Frankowi sukcesu artystycznego.

Nadesłała: mgr inż Krystyna Borowiec

 

Joomla templates by a4joomla