contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

Walentynki po chrześcijańsku

 

,,Pomyśl, co możesz zrobić dla tych, których kochasz ale też dla tych, októrych nikt nie pamięta…" Takimi słowami zachęcaliśmy w szkole, aby przeżyć ,,Walentynki po chrześcijańsku’’ i wesprzeć dzieło charytatywne naszego Kościoła. W dniach 7, 9, 10 i 14 lutego można było zakupić symboliczny upominek z umieszczoną myślą wybranego świętego o miłości oraz czynieniu dobra i w ten sposób pomóc wspomnianemu dziełu.

Dziękuję wszystkim, którzy w różny sposób włączyli się w akcję: uczniom pomagającym w rozprowadzaniu upominków, korzystającym z propozycji zakupu, a przede wszystkim Pani Dyrektor za możliwość przeprowadzenia kiermaszu na terenie naszej szkoły.

Zapraszamy do włączania się w tego rodzaju akcje, by okazywać swoje dobre serce – nie tylko w ,,Walentynki’’.

Nadesłała: mgr Ewa Kazimierska

Joomla templates by a4joomla