contrast2.jpgcontrast1.jpg

Witamy

UWAGA !!!

Dzieci mogą być w posiadaniu substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

           Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej jest w posiadaniu informacji dotyczących pojawienia się na terenie Powiśla Dąbrowskiego silnie toksycznych "tabletek" zawierających pochodne ekstazy, które kształtem i kolorem przypominają słodycze - w formie "misiów".

          Jak wynika z poczynionych ustaleń bezpośrednio narażone mogą być osoby maloletnie, gdyż substancje takie mogły być udzielane w rejonie szkół na terenie powiatu dąbrowskiego.

 

         Apelujemy do rodziców o zachowanie czujności, przeprowadzenie rozmów profilaktycznych z dziećmi, szczególnie z tymi najmłodszymi, aby nie przyjmowały słodyczy od obcych osób, jak również o sprawdzenie rzeczy osobistych swoich pociech pod kątem posiadania tego typu substancji, słodyczy nieznanego pochodzenia. Prosimy rodziców o szczególny nadzór nad swoimi pociechami, zwrócenie uwagi na niepokojące zachowanie.

 

         W razie posiadania jakichkolwiek informacji na temat takich niebezpiecznych, podejrzanych substancji prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997.

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla